“Siin on COVID-19 turvaline”  märgise saavad taotleda kõik vastutustundlikud majutus- ja toitlustusasutused, muuseumid ja turismiatraktsioonid, konverentsi- ja seminaripaigad ning sündmused, mis kinnitavad, et täidavad kõiki Terviseameti poolt ette nähtud juhiseid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Eesmärk on tagada ohutus nii külastajatele kui ka töötajatele.

Külastajatel, koostööpartneritel ja turismiteenuste edasimüüjatel on COVID-19 viiruse leviku tõttu ootus saada turvalist teenust.
Märgise kasutamisega võtab teenusepakkuja avaliku vastutuse täita kõiki Eesti Vabariigis COVID-19 leviku takistamiseks kehtivaid reegleid, et tagada nii töötajate kui ka klientide turvalisus.
Turvalisuse märgis lisatakse märgisega liitunud ettevõtte toote/teenuse profiilile puhkaeestis.ee ja visitestonia.com andmebaasis.

Üle Eesti kasutatakse alates november 2021 ühtse kujundusega märgist.

"SIIN ON TURVALINE" liitumine

  • Tuleb täita TAOTLUSVORM ja kinnitada, et vastate kõigile nõutud tingimustele

Täiendav Info märgise kohta on leitav SIIN ; Märgise kuvamise juhised leiab SIIT

Märgisega liitunud ettevõte toob enda kodulehel välja järgneva infoteksti: SA Võrumaa Arenduskeskuse poolt välja antud märgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 Lisainfo märgise kohta: kaisa.aarmaa@vorumaa.ee

         

Reisitrajektoor kaardil

$("#setStart").fancybox({ 'modal' : true });