Nagu laulusõnadki ütlevad : „Võrumaa, Võrumaa, kõgõ ilusamp sa, sinnu kitä ma egal puul ollõn“, siis Võrumaa on tõesti üks imeline kultuuri- ja loodusrikas paik.

Võrumaal on rohkelt ettevõtjaid, kes pakuvad mõnusaid majutuskohti, rohkelt maitseelamusi ja erinevaid tegevusi, millega vaba aega sisustada. Põnevaid tegevusi leidub siin nii põnnidele kui ka nende vanematele, vanavanematest rääkimata.
Turismitöötajad aitavad kaasa kvaliteetsete teenuste loomisele ja turundamisele, aitavad koostada põnevaid turismimarsruute ning teavad juhatada paljudesse lummavatesse kohtadesse Võrumaal.
Kui soovid osa saada Võrumaa võludest, astu läbi Võrumaa Turismiinfokeskusest, kus saad lisaks brošüüridele kaasa ka külastussoovitused.
Kui sul on mõte, kuidas Võrumaad nii sise- kui välisturistile veelgi põnevamaks muuta või soovid hakata ise turiste võõrustama, siis astu läbi Võrumaa Arenduskeskusest ja tule jaga mõtteid Võrumaa turismikoordinaatoriga.

Päevakohast turismialast infot jagab sinuga ka Eesti ametlik turismileht Puhka Eestis. Kui soovid liituda Puhkaeestis.ee/Visitestonia.com keskkonnaga, siis anna oma soovist märku Võrumaa Turismiinfokeskusesse.

Võrumaa kutsub!


Reisitrajektoor kaardil

$("#setStart").fancybox({ 'modal' : true });