Nagu laulusõnadki ütlevad: „Võrumaa, Võrumaa, kõgõ ilusamp sa, sinnu kitä ma egal puul ollõn“, siis Võru maakond on tõesti üks imeline kultuuri- ja loodusrikas paik.

Võrumaal on rohkelt ettevõtjaid, kes pakuvad mõnusaid majutuskohti, rohkelt maitseelamusi ja erinevaid tegevusi, millega vaba aega sisustada. Põnevaid tegevusi leidub siin nii põnnidele kui ka nende vanematele, vanavanematest rääkimata.

Kui sul on mõte, kuidas meie piirkond nii sise- kui välisturistile veelgi põnevamaks muuta või soovid hakata ise turiste võõrustama, siis astu läbi Võrumaa Arenduskeskusest ja tule jaga mõtteid Võrumaa turismikoordinaatoriga.

Päevakohast turismialast infot jagab sinuga ka Eesti ametlik turismileht Puhka Eestis. Kui soovid liituda Puhkaeestis.ee/Visitestonia.com keskkonnaga, siis anna oma soovist märku kirjutades e-postil voru@visitestonia.com

Võru maakonna turismi turundamise ühiskampaaniate ja võimaluste kohta palume kohta info saamiseks palume pöörduda SA Võrumaa Arenduskeskuse kontaktisikute poole:

Anzelika Gomozova
Võrumaa turismikoordinaator
tel: +372  5810 6058
e-post: anzelika.gomozova@vorumaa.ee

Kaisa Äärmaa
turundusspetsialist (turism)
tel: +372 5698 4971
e-post: kaisa.aarmaa@vorumaa.ee

Turismiasjaliste infot leiab Facebook grupist Võrumaa turismiliit.
Liitumiseks turismiasjaliste infolistiga palume enda soovist märku anda voru@visitestonia.com.

  • Võru maakonna Turismiinfokeskus ( ABZ Reisid) asub aadressil Seminari väljak 5, Võru linn. TEL 782 1881
  • Setomaa Turismiinfopunkt asub aadressil Pikk 12, Värska. TEL 5682 1268
  • Rõuge Turismiinfopunkt (avatud hooajaliselt) asub Rõuge Ööbikorukeskuses 

 

MTÜ Võrumaa Turismiliit on turismiettevõtjate ühendus, mille eesmärgiks on Võrumaa turismialase maine kujundamine, piirkonna turismialaste teenuste süsteemne arendamine ja tutvustamine, turismialaste projektide algatamine ja teostamine, turismialase täiendõppe organiseerimine, turismialasele ettevõtlusele kaasa aitamine, oma liikmete huvide esindamine ja kaitsmine.
2015. aastal loodi SA Võrumaa Arenguagentuuri ja MTÜ Võrumaa Turismiliidu partnerlusega turismikoordinaatori ametikoht.
Tänaseks on Turismiliidus ühtekokku 42 liiget, kelle liikmemaks jääb vahemikku 60-120€.
Turismiliiduga liitumiseks saada oma sooviavaldus MTÜ Turismiliit juhatuse esimehele (Kontakt: Alar Hõim, alar@oruvilla.ee)

 


Reisitrajektoor kaardil

$("#setStart").fancybox({ 'modal' : true });