1. Määra reisi alguspunkt

Kaardil kohtade märkimiseks on vajalik kõigepealt ära märkida reisi alguspunkt. Täpse marsruudi saamiseks on oluline sisestada võimalikult täpne reisi alguspunkti aadress. Kinnita reisi alguspunkt vajutades OK.

2. Lisa turismiobjektid kaardile

Selleks, et oleks võimalik koostada oma soovidele vastav reisimarsruut Võrumaal, vali kaardilt kohad, mida soovid külastada". Rohkem informatsiooni teenusepakkujate kohta saab, kui vajutada ettevõtte nimele.

„Minu reisiteekond Võrumaal“ paremal küljel näed, kui palju turismiobjekte oled oma reisimarsruudile lisanud. Nii on Sul alati ülevaade külastatavate kohtade arvust.

3. Soovi korral määra ka reisi sihtpunkt

„Minu reisiteekond Võrumaal“ kaardi koostamiseks ei ole oluline ära märkida ka lõpp-sihkoht, kuid selline võimalus on olemas. Kinnita reisi sihtkoht vajutades OK.

4. Vaata oma teekonda kaardilt

Kui reisi alguspunkt ja sihtkoht on määratud ning, siis moodustub kaart, millel on märgitud kohad, mida planeerid külastada. Kaardile saab ettevõtteid juurde lisada või neid sealt eemaldada. Kui soovid turismiobjekte kaardilt eemaldada, tuleb vajutada objekti juures olevale“miinusmärgile“.


5. Salvestage oma reisiteekond

Reisiteekonna saad salvestada lehel toodud otselingina.

Soovi korral saad reisiteekonna linki jagada oma sõpradega facebookis või twitteris, printida selle omale paberile või salvestada PDF-na.

Reisitrajektoor kaardil