Seiklusmäng "Lõunas on lõbus - vol.1"

Selle seikluse teele jäävad Hinni kanjon, Rõuge, Metsa kõlakojad Pähnil, Paganamaa, Filmi Vargamäe, Metsavenna talu ja Alaveski loomapark.

Seiklusmäng “Lõunas on lõbus – vol 1” on vahva avastamismäng Lõuna-Eestis. Marsruudi koostamisel on arvestatud sellega, et mäng pakuks põnevust ja üllatusmomente nii kohalikule inimesele kui kaugemalt tulejale. Seetõttu pole küsimusi üldtuntud turismiobjektide kohta, küll aga on mängu sissejuhatuses (vt uuesti ülespoole) märgitud, millistest teada-tuntud kohtadest oma teel möödutakse.

Mängukomplekti kuuluvad orienteerumiskaart ja küsimused. Küsimuste juurest leiab siiski ka GPS koordinaadid, nii et need, kes oma kaardilugemisoskust ei usalda, saavad ennast tänapäevasel tehnikal juhatada lasta.

Niisiis: esiteks tuleb üles leida kõik kaardil etteantud punktid ja teiseks vastused küsimustele. Küsimused on enamaltjaolt lustakad ja üles ehitatud tähelepanu peale. Seega sobivad need igas vanuses osalejatele. Internetist vastuseid üldjuhul ei leia, küll aga võib mõni küsimus ja koht ergutada lisainfot otsima.

Kas te mängite üksi, kaksi või kambakesi, on iga seiklusseltskonna vaba valik. Kas te teete seda ühe, kahe või kolme päeva jooksul, on samuti kõigi vaba valik. Võrumaa on avatud aastaringselt. Kui te aga soovite võistelda ning osaleda loosimises, siis tuleb vastused kirja saada vahemikus 23.04.2022 – 26.06.2022. 

Vastused küsimustele tuleb sisestada internetiaadressile, mille leiate mängu juhendist. Kuna sõidu pealt on seda ehk ebamugav teha, võib vastused vabalt kirja panna ka hiljem kodus.
Iga õige vastus annab ühe punkti. Mis juhtub, kui mõni küsimus jääb vahele või vastamata? Mitte midagi erilist. Ärge laske pead norgu ja lustige edasi!
Kõigi õigesti vastanud seltskondade vahel läheb loosimisse ABZ Reiside 30-eurone kinkekaart.

Kogukilometraaž – ca 150 km. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad, ehkki pole teps mitte alati asfalteeritud.

Laste rõõm (aga miks mitte ka suurte oma!) – madalseiklusrada Varstu kooli juures (punkt 27).

Teele jäävad ujumisvõimalused: Rõuge Suurjärv, väikese kõrvalepõikega Liivajärv Paganamaal (punktide 11 ja 12 vahel), Varstu paisjärv (punkt 27).

Poevõimalus: Rõuge, Krabi, Mõniste, Hargla, Varstu, Tsooru.

Mängu koostajad soovitavad kindlasti sisse astuda ka Metsavenna Talu poodi ning tutvuda sealse mõnusa juustuvalikuga!

Toredat seiklust kõigile!

hind 30 eurot

Hinna sees:

    orienteerumiskaart ja küsimused (koos GPS koordinaatidega)
    elevus ja avastamisrõõm 
    mälestused toredast päevast

Lisatasu eest:

kõik jäätised ja muud söögid-joogid, mis te erinevates poodides või toitlustusasutustes kavatsete manustada

Lisainfo: 

Mängu saab osta nii kohapealt  ABZ Reisidest / Võru maakonna turismiinfokeskusest
või see postitatakse teie poolt soovitud pakiautomaati, kui olete esitanud tellimuse meilile info@abz.ee. Ülekandega tasumisel palume märkida “Lõunas on lõbus vol 1”. OÜ ABZ Reisid arvelduskonto number SEB pangas on EE121010220003996017.

Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee
 

Reisitrajektoor kaardil

$("#setStart").fancybox({ 'modal' : true });