Matkareitti kartalla

OÜ ABZ REISID
Kooli 6, Võru
Puh. (+372) 782 8498
info@abz.ee
www.abz.ee

LOODUSREISID OÜ
Jüri 26, Võru
Puh. (+372) 529 2514
info@loodusreisid.ee
www.loodusreisid.ee

OÜ PÄIKESEREISID
Lembitu 2, Võru
Puh: (+372) 782 2666
info@sunshine.ee
www.sunshine.ee

WÕRO BÜROO
Jüri 16, Võru
Puh. (+372) 782 5619
woro@estpak.ee
www.estpak.ee/~woro


VÕRUMAAN OPPAAT


Aarne Leima - Setumaa (EST/RUS) Aarne on erikoistunut Setumaan alueen esittelyyn.

tel: +372 5322 6961
e-mail: aarne.leima@setomaa.ee


Kaja Tuul - Võrumaa (EST) Kaja on erikoistunut Võrumaan esittelyyn.

tel:+372 524 9897
e-mail: kajatuul@gmail.com


Aiki Jõgeva - Võrumaa ja Põlvamaa (EST/ENG) Aiki on erikoistunut Võrumaan ja Põlvamaan esittelyyn.

tel: +372 5568 4786
e-mail: aiki.jogeva@gmail.com


Anu Koop - Võrumaa (EST/ENG) Anu on erikoistunut Võrumaan esittelyyn.

tel: +372 514 1323
e-mail: anu.koop@yahoo.com


Artur Ruusmaa - Võrumaa, Põlvamaa ja Itä-Virumaa (EST/ RUS) Artur on erikoistunut Võrumaan, Põlvamaan ja Itä-Virumaan esittelyyn.

tel: +372 566 16860 
e-mail: artur356@hot.ee


Ave Tamra – Meenikunnon suo (EST) Ave on erikoistunut Setumaan Meenikunnon suon esittelyyn.

tel: +372 502 8783
e-mail: info@tamra.ee


Ene Pant - Võrumaa (EST) Ene on erikoistunut Võrumaan esittelyyn.

tel:+372 5560 9861


Helve Alla - Võrumaa, Põlvamaa (EST/ RUS/ FIN) Helve on erikoistunut Võrumaan ja Põlvamaan esittelyyn.

tel:+372 515 6104
e-mail:helve.alla@gmail.com


Kristi Valk
- Võrumaa, Põlvamaa (EST/ HU) Kristi on erikoistunut Võrumaan ja Põlvamaan esittelyyn.

tel:+372 5647 0614
e-mail: kristi.valk@hotmail.com


Külliki Mattus - Võrumaa (EST/ RUS) Külliki on erikoistunut Võrumaan esittelyyn.

tel: +372 508 6341
e-mail: kyllikimatteus@hot.ee


Lembit Solom
- Võrumaa (EST/ RUS/ GER) Lembit on erikoistunut Võrumaan esittelyyn.

tel: +372 5399 5490


Lilian Freiberg
– Karulan kansallispuisto (EST/ ENG) Lilian on erikoistunut Karulan kansallispuiston esittelyyn.

tel:+372 517 2646
e-mail: lilian@karula.com


Malle Peedel
- Võrumaa, Valgamaa, kotipuutarhat (EST) Malle on erikoistunut Võrumaan, Valgamaan ja kotipuutarhojen esittelyyn.

tel: +372 503 6459
e-mail: mall@vkhk.ee


Meeli Palujõe
- Võrumaa, Põlvamaa, Valgamaa, Virumaa (EST / RUS / GER) Meeli on erikoistunut Võrumaan, Põlvamaan, Valgamaan, Itä- ja Länsi-Virumaan esittelyyn.

tel:+372 523 2982
e-mail: meeli.palujoe@gmail.com


Siiri Toomik
- Võrumaa, Põlvamaa ja Valgamaa (EST/ RUS / FIN) Siiri on erikoistunut Võrumaan, Põlvamaan ja Valgamaan esittelyyn.

tel: +372 517 8827
e-mail: siiri55@gmail.com


Viire Vahtra - Võrumaa, Põlvamaa (EST) Viire on erikoistunut Võrumaan ja Põlvamaan esittelyyn.

tel: +372 529 2514
e-mail: info@loodusreisid.ee


$("#setStart").fancybox({ 'modal' : true });